תוכן שיווקי

מוצר השנה

תוכן שיווקי

מוצר השנה

הישרדות – הגרסה שלא סיפרו לכם

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

 Wild Survive Pro היא ערכת החוץ האולטימטיבית למטיילים ופועלת כמצילה במצבים קיצוניים

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

בשנה האחרונה, כולנו זכינו לגלות קצת יותר את ארץ ישראל היפה שלנו וכל אחד ואחת מאיתנו זכה לצאת מעיר מגוריו ולחרוש את הארץ בטיולים, קמפינג ולינה בשטח. באטרקציות מסוג זה חשוב מאוד התכנון המקדים וההיערכות מראש, אבל גם אם אתם בטוחים שכיסיתם את כל רשימת הציוד, בדקתם את תנאי השטח ומזג האוויר, ארזתם תרופות, מזון וכיסיתם את כל הפריטים מרשימת הציוד שמצאתם בגוגל, כשזה מגיע לשהייה בתנאי קיצון בשטח – הטבע תמיד יכול להפתיע אתכם ועדיף שתהיו מוכנים לכל סוג של מכשול שעלול להיקרות בדרככם; פציעה שמקשה עליכם להמשיך במסלול, סטייה מן המסלול ואיבוד הדרך, בור או אבן חלקלקה, גנרטור שהסתמכתם עליו וכשל או סתם ארוחת “פויקה” למשפחה רעבה, הכל הופך לקל וצפוי יותר כשיש בידכם את הכלים הנכונים להתמודדות עם כל מצב, או תרחיש שטיול בטבע יכול להפתיע אותנו.

קיימות לא מעט ערכות שמתיימרות להיות ערכות “הישרדות”, אבל אם נצלול לעומק הדברים, נבין שבנוסף לקופסה פרקטית שקל לשאת לכל מקום, הערכה שלכם צריכה לכלול מספר כלים חיוניים אשר יאפשרו לכם לחקור את המרחב החיצוני בראש שקט. הערכות אמורות לכלול מגוון כלים אשר ברגע האמת יסייעו לכם לשמור על חום גופכם, לספק צרכי מזון ונוזלים, למצוא את דרככם חזרה במקרה בו אבדתם, לקנות לכם זמן במקרה פציעה עד להגעת צוות רפואי וכמובן לייצר מחסה בסיסי כנגד איתני הטבע.

אחת הערכות המובילות בשוק היא ערכת ההישרדות WildSurvive Pro , ערכת הישרדות לשטח עם כל הכלים שתצטרכו למצבי קיצון, ארוזים בקופסה מינימלית עמידה למים, קשיחה וקומפקטית שנכנסת לכל תיק. הכלים בערכה מיוצרים מפלדה בדרגה צבאית, מיועדים לשימוש ארוך טווח ונשמרים בקופסה קומפקטית כדי להינשא בקלות בהתראה של רגע.

למי מתאימה הערכה?

למטיילים מנוסים ולאנשי השטח המתחילים, לספורטאים היוצאים לפעילות ספורטיבית מכל סוג, לאנשי צבא, לוחמים ולוחמות, מילואים ויוצאי יחידות קרביות
כמתנה לגיוס לשימוש חיילים בטירונות ובסדיר, כמתנה לבר מצווה במעבר מנער לגבר, למאמני כושר קרבי המכשירים לוחמים
וכמובן גם לנשים אשר מחוברות לשטח ואוהבות להרגיש עצמאיות ולא תלויות באף אחד

מה מחכה לכם בערכה?

✔️עט רב תכליתי – מעבר לכתיבה, העט בנויה מפלדה ויכולה לשמש להגנה עצמית, לניקוב חורים ולחציבה בקרקע.

✔️פנס איכותי – כלי הכרחי להתמצאות לאחר שהשמש שוקעת.

✔️מצפן – כלי בסיסי אך חשוב ביותר במקרים בהם סטיתם מן המסלול.

✔️חבל/חוט – עמיד וחזק לקשירת האהל ושאר חפצים במקרה של רוחות.

✔️סכין מתקפלת רב תכליתית – סכין פלדה באיכות גבוהה המסוגלת לבצע משימות חיתוך מקלות עד מורכבות.

✔️מראה אות – מראת איתות תוכננה על מנת לסייע בשעת מצוקה, בשונה ממראות רגילות, מראת האיתות מגיעה עם משטח מבריק יחד עם חור שממוקם באמצע

✔️שמיכת חירום – עמידה בפני רוחות וגשמים, מסוגלת לשמור על עד 90% מחום הגוף ולמנוע מצב של היפותרמיה.

✔️מסור רב תכליתי – מסור כיס עשוי פלדה המסוגל לחתוך עץ, לשמש כמברג, פותחן פחיות ובקבוקים, מפצח אגוזים ועוד מגוון שימושים הכרחיים.

✔️מתנע אש – בהעדר גפרורים שנרטבו או מצת שאזל בה הגז, תוכלו לסמוך על כלי זה להצתת מדורה בין אם לחימום מזון או לשם סימון מיקומכם לצוות חילוץ והצלה.

✔️משרוקית – משמשת להברחת חיות בר כמו חזירים המצויים בעיקר בצפון הארץ

ערכת הישרדות בטבע

העתקה של תכנים מדף זה אסורה בהחלט

אתר זה מציג תכנים פרסומיים עבור חברות ואינו מספק את השירות של מכירת המוצר בפועל ללקוחות. עבור כל שאלה אודות הרכישה כגון אחריות, משלוחים ושירות לקוחות יש לפנות ישירות למוכר המוצר באתר הרשמי שלו.

– מוצר זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. -התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות -מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה. אתר זה מציג תוכן פרסומי ויש להתייחס אליו בהתאם. מומלץ להתייעץ עם רופא לפני כל החלטה בריאותית ויש להתייחס לנאמר בכתבה בשיקול דעת.